Lisans Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Avukat Emine Günay ağırlıklı olarak Müvekkillerin Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Borçlar Hukuku alanlarında karşılaştığı hukuki ihtilaflarla ile ilgili çözümler üretmekte ve hukuki problemlerin azaltılması için hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Emine GÜNAY

Kurucu Ortak
Lisans Eğitimini Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan avukat Beyhan YAVAŞ; ağırlıklı olarak İcra ve İflas Hukuku ile Ceza Hukuku bunların yanı sıra Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Sözleşmelere Özgü Hukuk Hizmetleri, Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri, Proje Finans Sözleşmeleri, Banka Finans İş, Kira, İnşaat alanında koruyucu ve uyuşmazlıkların çözümünde şirketlere ve müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

Beyhan YAVAŞ

Kurucu Ortak
Fun Facts

Trust In Numbers

Since 1900, Trust start working aiming to build awide range circle of customers, and to win all the cases brought by the customers, have alook in our numbers.

Qualified Lawyers
Trusted Clients
Successful Cases
Honors & Awards
They Trust Us

Our Clients

Results recommend Trust Law Firm as a good lawyers office, a trusted partners of his customers’ business and a honest adviser and consultant for legal situation.